Fassaaditööd

Fassaaditööd

Fassaaditööd on ehituse etapp, mille eesmärk on luua või parandada ehitise välimust ja kvaliteeti.

Lisaks sellele, et fassaad on oma aja kunsti ja arhitektuuri näide, ta on ka ehitise omaniku teine ​​nägu.

Sõltuvalt struktuurist , aga ka ehitisest , võib eristada mitut fassaadiliiki: hoovifassaad, külgfassaad, pargifassaad, tänavafassaad ja peafassaad.

Fassaaditööd

 

 

Fassaaditööd:

Ehitise fassaadi tehnilise seisukorra diagnostika ja ülevaade;

Fassaadi soojustamine;

Fassaaditööd Strama uue tehnoloogia paneelidega või  termopaneelidega;

Muu väikesed fassaaditööd;

Hoolduse puudumine, ebakohane remont, tehnoloogilised vead või mitte professionaalsed spetsialistid, kes on teostanud fassaaditööd, see kõik varem või hiljem võib kaasa tuua asjaolu, et Teie ehitise arhitektuurilised eelised kaovad ära.

Ärgem unustagem, et fassaadi esteetiline funktsioon täidab ka mitmeid teisi funktsioone: ta annab ehitisele püsivuse ja tugevuse; kaitseb niiskuse, liigse müra,  tulekahju ja soojuskadude eest.

Muidugi tagada kõik need funktsioonid on raske. Aga korralik ja õigeaegne fassaadi hooldus aitab neid edukalt rakendada.

Eestis kasutatakse fassaadi viimistlemiseks mitmesuguseid tehnoloogiaid. Meie pakume selleid lahendusi: fassaadi soojustamine ja välisilme.

Igal hoonel on omane oma kordumatu fassaad. Fassaad annab hoonele, olgu see siis mitmekorruseline hoone, büroohoone (kontorihoone) või eramaja, oma näo. Aga nägu peab ümbritsevaid inimesi võluma. Sel juhul on ideaalseks lahenduseks TERMOFASAD.

Väärib märkimist, et fassaaditööd mis teostavad OÜ KAMFAS eksperdid, sisaldavad  mitmeid spetsialiseeritud töid.

Valides et fassaaditööd teostaksid OÜ KAMFAS eksperdid, saad kõrge kvaliteediga tööd mõistliku hinnaga!