Arhitektuursed detailid

Mis tahes raskusastmega arhitektuursed elemendid otse tootjalt!tp

Arhitektuursed detailid on valmistatud vahtpolüstüroolist ja tugevdatud spetsiaalse elastse akrüülpolümeerse fassaadipahtli abil. Selline koostis ei lase pragudel tekkida isegi aastate pikkuse kasutamise jooksul. Pind on nii visuaalselt kui katsudes maksimaalselt kivipinda meenutav.

Pärast pikki katsetusi õnnestus meil töötada välja koostis, mis vastab täielikult meie klientide kõrgetele nõudmistele. See on külmakindel, väga vastupidav, kuid samal ajal painduv ning ei lase seetõttu tekkida ehitise kasutuse aegsetel pragudel.

Valmistame igat tüüpi arhitektuurseid elemente alates lihtsatest liistudest kuni keerukate ornamentideni, samuti erinevaid ümardetaile  (sambad, balustraadid, kerad) ning kaardetaile :

nurgaliistud,

ehisliistud,

karniisid,

korrustevahelised liistkaunistused,

ehisviilud,

aknalauad,

sambad,

pilastrid,

balustraadid,

kaminasimsid,

rustikaalsed kivid,

kinnitused,

bareljeefid,

kalded

 

Meie seadmete suur võimsus võimaldab meil täita ka kõige raskemad ja mahukamad tellimused täpselt kokku lepitud ajaks ning sealjuures väga soodsa hinnaga. Oleme veendunud, et suudame pakkuda fassaadide ja sisekujunduselementide turul parimat hinna ja kvaliteedi suhet. Meie tootevalik täieneb pidevalt. Oleme ka valmis valmistama dekoorelemente teie oma eskiisi järgi ja vajaduse korral koostame teile ainulaadse eskiislahenduse.